Ubytování v Bavorské Rudě

Celoročně je hotel vyhledáván díky své krásné poloze v obci Bavorská Ruda (Bayerisch Eisenstein) na hranicích s Českou republikou v samém srdci krásné přírody Bavorského lesa.

Hotel je vzdálen pouhých 10 minut chůze od českých hranic a na vlakové nádraží Bayerisch Eisenstein dojdete od hotelu za 8 minut.

Kapacita hotelu je 70 lůžek v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, koupelnou a TV.

Hotel je ideální volbou pro rodinné pobyty, skupinové a firemní pobyty či pro školy.

Pro firemní akce disponujeme prostorným sálem až pro 80 osob a s radostí pro vás zajistíme firemní akci na míru od večírku po teambuilding.

Rezervace ubytování

Ceník

Děti do 3 letzdarma (bez nároku na vlastní lůžko)
Děti do 10 let450,- Kč / noc
Děti do 15 let550,- Kč / noc
Děti do 18 let700,- Kč / noc
Jednolůžkový pokoj1 090,- Kč / noc
Dvoulůžkový pokoj1 690,- Kč / noc
Přistýlka400,- Kč / noc
Dětská postýlka200,- Kč / noc
Polopenze380,- Kč / noc
Pes170,- Kč / den

Ceny jsou vč. DPH, vč. obecních poplatků a snídaně formou bufetu. Děti do 3 let bez nároku na lůžko – zdarma.

Ubytování od 15:00, pokoj prosím uvolněte do 10:00. Snídaně podáváme v hotelové restauraci v přízemí od 8:00 do 09:30 formou studeného i teplého bufetu. Večeře se servírují v hotelové restauraci od 17:30 do 19:00 formou servírovaného menu, při velké obsazenosti hotelu jsou večeře podávané formou rautu. Parkování ZDARMA přímo před hotelem na monitorovaném hotelovém parkovišti.

Pokoje jsou vybaveny TV, vlastní koupelnou s WC, povlečení a ručníky samozřejmostí. Naše zařízení je nekuřácké. V prostorách hotelu je povoleno kouřit pouze venku.

Storno-podmínky:

Zákazník má právo od smlouvy odstoupit i bez udání důvodu, nejpozději však do 30 dnů před objednaným termínem, výhradně písemnou formou. Úhradou zálohové faktury host souhlasí a zavazuje se uhradit následující storno-poplatky při zrušení pobytu ze strany hosta. Při úplném nebo částečném zrušení objednaných služeb z důvodu jiného než z vyšší moci, bude objednavateli účtován storno poplatek ve výši:

  • 29 – 15 dnů před nástupem 25%
  • 14 – 7 dní před nástupem 50%
  • 6 – 1 den před nástupem 80%
  • v den nástupu 100%.

Stornovací podmínky mohou být sníženy nebo zrušeny při výskytu všeobecně uznávaných objektivních důvodů, úmrtí v rodině, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Všechny tyto skutečnosti doloží zájemce příslušnými doklady do sedmi pracovních dnů po výskytu uvedených objektivních důvodů zprostředkovateli. Pokud je předem vybrána záloha na pobyt, bude použita na úhradu storno poplatku. Pokud výše storno poplatku bude vyšší než záloha, bude storno poplatek doúčtován. Pokud je záloha vyšší než storno poplatek, bude rozdíl vrácen.

Zrušení pobytu ze strany hotelu

Hotel je oprávněn pobyt zrušit, je-li uskutečnění pobytu konkrétně ztíženo nebo ohroženo, či utrpí-li následkem nepředvídatelných mimořádných okolností, které nebylo možné při uzavírání smlouvy (závazné přihlášky) předvídat. Zrušení pobytu je hotel povinen oznámit zákazníkovi bez zbytečného odkladu. V tomto případě obdrží zákazník peníze za sjednané služby neprodleně a bez zbytečného odkladu v plné výši zpět. Zároveň nemá zákazník nárok na žádné další náhrady.

Těší se na vás kolektiv Hotelu Lesní Dům (Neuwaldhaus)

Fotogalerie