je velmi osvěžujícím zážitkem. Musím říct, že po návštěvě amerického jihozápadu to bylo minimálně velmi příjemné připomenutí. Připadala jsem si jako v Tombstone v Arizoně. Každopádně je to jedna z nejlepších atrakcí Bavorského lesa.
Pullman City leží u Eging am See v oblasti mezi Pasovem a Deggendorfem. Hlavní třída Mainstreet je hodně zdařilou kopií měst amerického jihozápadu s mnoha restauracemi a bary kde si dáte nejen vynikající mexické jídlo, ale i steaky a další pokrmy severoamerického kontinentu. Tady na Mainsreet se odehrávají všechna hlavní představení a shows, tudy se prohánějí indiáni na koních nebo bizoni, kteří vyběhnou zpoza zatáčky takovým tempem, až si ani nestačíte uvědomit teoretickou nebezpečnost situace.
Pullman City pořádá řadu speciálních akcí a monotematických programů: v létě tu probíhají indiánské dny, kovbojské shows, střídají se tu country festivaly se srazy vyznavačů motorek Harley Davidson, koňskými festivaly a přehlídkou amerických aut.

Speciální pozornost je věnována dětem. Mají tu svůj Little Pullman: stylově zařízené hřiště s ohromným dřevěným týpí nebo dostavníkem, mohou rýžovat zlato.Vytvořit si indiánskou vestu, zúčastnit se kouzelnické nebo ohňové show, naučit se indiánské tance, vyrazit na večerní pochod s pochodněmi, vyzkoušet si rodeo nebo se pokusit s pomocí kamarádů zdolat lanový park Adventure Trail. Ti nejmenší se projedou ve zdejším vláčku.
V Pullman City se dá přenocovat v týpí nebo v dřevěných chatách. Otevřeno tu je do 3. listopadu denně od 10 hodin. Dospělí zaplatí 13 eur, rodinná vstupenka pro dva dospělé a vlastní děti do 16 let je za 29 eur. Po 18 hodině je vstup zdarma.